Milowicz Michał

Z Baza horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego
Skocz do: nawigacja, szukaj
Dane Michał Milowicz
Data urodzenia 16.09.1970, godz. 16:00
Miejscowość Warszawa
Strefa czasowa GMT +1
Słońce 23° Panny
Księżyc 30° Ryb
Ascendent 4° Lwa
Horoskop Michała Milowicza

Biografia

Polski piosenkarz, aktor teatralno-musicalowy i filmowy. Popularność na szklanym ekranie zyskał dzięki rolom w takich filmach, jak: Kiler-ów 2-óch (1999), Chłopaki nie płaczą (2000) i Poranek kojota (2001), jak również dzięki roli Cezarego Cwał-Wiśniewskiego w sitcomie Lokatorzy.

Od dekady zajmuje się także działalnością deweloperską. Jest współwłaścicielem firmy budującej osiedla mieszkaniowe. Zasiada w zarządzie spółki, jednak kontrola nad jej działalnością należy do jego wspólnika [1].


Z szerszą biografią można zapoznać się na Wikipedii

Kluczowe wydarzenia

  • 21 stycznia 1995 - debiut teatralny. Zagrał w musicalu Elvis.

Ciekawostki

Od dziecka marzył o scenie. W przedszkolu grał główne role, w szkole zdobywał laury w konkursach recytatorskich, śpiewał w chórze kościelnym. Ale poszedł do szkoły sportowej.

Cytat z wywiadu: "Uwielbiam podróżować jeśli tylko czas na to pozwala. Właśnie wróciłem z Cabo Verde czyli Wysp Zielonego Przylądka, które polecam i będę z radością wspominał. Ale to Tajlandia jest krajem, do którego bym wracał najchętniej" [2].

Jego pradziadek ze strony ojca był kompozytorem, prababcia plastyczką. Dziadek ze strony matki aktora grał na kilku instrumentach, pięknie śpiewał, babcia była dziennikarką. Ojciec - Jerzy Milowicz - również przez wiele lat był redaktorem w różnych pismach. Mama Barbara skończyła Studium Stenografii i Stenotypii, potem pracowała jako handlowiec [3].

Źródło horoskopu

Godzina osobiście podał aktor. Informację przekazała Anna Wojtunik.