Miko Izabella

Z Baza horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego
Skocz do: nawigacja, szukaj
Dane Izabella Miko
Data urodzenia 21.01.1981, godz. 03:15
Miejscowość Łódź (50°48'N, 20°48'E)
Strefa czasowa GMT + 1
Słońce 1° Wodnika
Księżyc 11° Lwa
Ascendent 29° Skorpiona
Horoskop Izabelli Miko

Biografia

Polska aktorka i modelka. W dzieciństwie śpiewała w zespole dziecięcym Fasolki. W wieku siedmiu lat wystąpiła w filmie Pan Kleks w kosmosie. Kontuzja uniemożliwiła jej dalsze kształcenie się w kierunku baletu. Przełomem w jej karierze okazał się w występ w filmie Wygrane marzenia (Coyote Ugly, 2000). Miko aktywnie zajmuje się promowaniem idei i zachowań mających na celu ochronę środowiska. W 2008 roku wzięła udział w kampanii społecznej sprzeciwiającej się wprowadzeniu w amerykańskim stanie Kalifornia poprawki legislacyjnej zamykającej drogę parom jednopłciowym do zawierania małżeństw, tzw. Propozycji 8. Wystąpiła w reklamie Starbucksa, razem z piosenkarzem Michaelem Bublé.

Wegetarianka, właścicielka restauracji z menu dla wegetarian [1]


Kliknij, by zapoznać się z biografią zamieszczoną na Wikipedii

Kluczowe wydarzenia

  • 1 październik 2012 - podczas wykonywania jednej z choreografii do teledysku, na stopę aktorki spadła ważąca kilkadziesiąt kilogramów dekoracja. Gwiazda od razu trafiła do szpitala, gdzie okazało się, że ma pękniętą kość stopy.
  • 23 marca 2014 - zmarł partner Izy Miko, Charlie Denihanem (†28 l.). Przez wiele lat był uzależniony od narkotyków i ostatecznie przedawkował [2].

Źródło horoskopu

Informację dostarczyła Magdalena Krukowska na podstawie informacji zamieszczonej na oficjalnej stronie aktorki [3]