Żmuda Trzebiatowska Marta

Z Baza horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego
Skocz do: nawigacja, szukaj
Dane Marta Żmuda Trzebiatowska
Data urodzenia 26.07.1984, godz. 23:05
Miejscowość Człuchów (53°39′N 17°22′E)
Strefa czasowa GMT+2
Słońce 5° Lwa
Księżyc 13° Raka
Ascendent 22° Barana
Horoskop Marty Żmudy Trzebiatowskiej

Biografia

Polska aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. Laureatka Telekamery 2009 w kategorii aktorka oraz nagrody Róże Gali w kategorii piękne debiuty i Elle Style Awards 2009 w kategorii najlepsza aktorka.

W 2007 roku została Absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie, uzyskując dyplom, który otworzył jej drzwi do szerokiej kariery. Już od najmłodszych lat wykazywała zdolności aktorskie w konkursach recytatorskich, występach w domu przed lustrem i rodziną. Traktowała to jednak jako zabawę. Mimo to odważyła się pójść za głosem serca i zajęła się aktorstwem profesjonalnie. Zadebiutowała w serialu telewizyjnym „Dom Niespokojnej Starości” (2005 r.) [1]

Z szerszą biografią można zapoznać się na Wikipedii i na portalu Filweb.

Kluczowe wydarzenia

  • 2005 - debiut w serialu Dom niespokojnej starości
  • lipiec - sierpień 2013 - rozstanie z tancerzem Adamem Królem. Związek trwał dziewięć lat, partner był starszy o 12 lat.

Ciekawostki

Zawsze ciągnęło ją do niegrzecznych chłopców, a jej związki nie należały do najłatwiejszych i kosztowały ją wiele nerwów – podkreśla osoba z otoczenia aktorki. Gwiazda postanowiła więc, że uczucia na razie odsunie na dalszy plan. [2] (luty 2015)

Źródło horoskopu

Godzina urodzenia podana przez aktorkę w jednym z wywiadów prasowych: Urodziłam się o 23.05 i jest w tej godzinie coś magicznego. Zawsze zastanawiam się, jakim jestem człowiekiem, jakim chciałabym być, jak się zmieniam. - "Gala" 28/2008.

Informację dostarczył Mirosław Czylek