Madej Donka

Z Baza horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego
Skocz do: nawigacja, szukaj
Donka2.jpg
Dane Donka Madej
Data urodzenia 25.09.1934 godz. 23:19
Miejscowość Sofia, Bułgaria
Strefa czasowa GMT+2
Słońce 3° Wagi
Księżyc 8° Byka
Ascendent 10° Raka


Horoskop Donki Madej


Biografia

Bułgarska astrolog i numerolog na stałe mieszkająca w Polsce. Z Bułgarii wyjechała jako młoda dziewczyna, co zresztą przepowiedziała jej wróżka. Wyjazd spowodowany był brakiem możliwości pracy w teatrze w ojczystym kraju. Razem z mężem pracowała w teatrach dramatycznych, zaś w Teatrze Wielkim była reżyserem pomocniczym, a jednocześnie suflerem i elektrykiem, po nocach szyła kostiumy [1]. Przełożyła również wiele bułgarskich sztuk teatralnych na język polski.

Od 1965 roku aktywnie uczestniczyła w badaniu zjawisk paranormalnych we współpracy z Instytutem Sugestologii i Sugestopedii Prof. Łozanowa w Sofii. W latach siedemdziesiątych współpracowała z Polskim Towarzystwem Psychotronicznym w Warszawie. Była wiceprezesem Zarządu Towarzystwa i odpowiadała za prowadzenie i organizowanie pracy w poszczególnych sekcjach. Przez 13 lat była wykładowcą w Collegium Psychotronicznym w Warszawie. Od 1998 roku jest członkinią Bałtyckiej Akademii Pedagogicznej zajmującej się psychologią transpersonalną. Była cenioną nauczycielką astrologii i numerologii.

Dzięki profesorowi Łozanowowi zdawała sobie sprawę, jak wielką siłę ma sugestia. Z tego powodu swoje analizy horoskopu budowała w taki sposób, by nie straszyć klientów.

Zmarła w lutym 2014 r. w Warszawie.

Źródło horoskopu

Dane horoskopowe udostępnili Maria Pieniążek i Leon Zawadzki. Zostały im podane przez Donkę Madej w latach osiemdziesiątych dwudziestego wieku.