Jackowski Krzysztof

Z Baza horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego
Skocz do: nawigacja, szukaj
Dane Krzysztof Jackowski
Data urodzenia 01.06.1963, godz. 04:50
Miejscowość Człuchów (53°39′N 17°22′E)
Strefa czasowa GMT + 2
Słońce 10° Bliźniąt
Księżyc 2° Wagi
Ascendent 15° Bliźniąt
Horoskop Krzysztofa Jackowskiego

Biografia

Krzysztof Jackowski prowadzi działalność gospodarczą zarejestrowaną jako "usługi paranormalne", prowadzi też kursy jasnowidzenia. Zasłynął ze współpracy z polską policją i udziału w programie telewizyjnym Eksperyment jasnowidz emitowanym od października 2003 w telewizji Polsat. Utrzymuje, że jego specjalnością jest poszukiwanie zaginionych osób i że w ciągu dwudziestu lat rozwiązał kilkaset takich spraw. Bez powodzenia kandydował w wyborach parlamentarnych w 2001 do Sejmu. W 2002 został honorowym członkiem Samoobrony RP.

Wokół osoby jasnowidza pojawia się wiele sprzecznych opinii. Na jego oficjalnej stronie: Pomagając policji z całej Polski rozwikłał wiele spraw kryminalnych. Potwierdzają to liczne dokumenty [1]. Do tej pory Krzysztof Jackowski pomógł w odnalezieniu ponad 700 osób i w rozwiązaniu ponad 1000 innych przypadków, takich jak odnalezienie dzieł sztuki, zwierząt, czy też zagubionych dokumentów.. Jasnowidza wspiera m.in. Fundacja Nautillus [2]. Krytyczną opinię wyraziła natomiast Komenda Główna Policji oraz fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych.


Kliknij, by zapoznać się z biografią zamieszczoną na Wikipedii. Strona oficjalna Krzysztofa Jackowskiego

Źródło horoskopu

Datę swoich urodzin podał sam Krzysztof Jackowski dla Nieznanego Świata.

Z kolei w materiale dla TV Tagen stwierdził, że urodził się o godz. 5:30 [3] (informacja przekazana przez Artura Święcha).

Trzecia wersja, przedstawiona w wywiadzie na Youtube [4] (około 22 minuta filmu) sugeruje jeszcze inną godzinę: ósmą rano. Tą wersję odnalazła i dostarczyła Monika Zjawińska.