Zakościelny Maciej: Różnice pomiędzy wersjami

Z Baza horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego
Skocz do: nawigacja, szukaj
Linia 16: Linia 16:
  
 
== Biografia ==
 
== Biografia ==
Maciej Gracjan Zakościelny (ur. 7 maja 1980 w Stalowej Woli) – polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Pierwszą rolę dostał w serialu Plebania, później wystąpił m.in. w ''Sforze'', ''Na jelenie'', oraz w serialu ''Samo życie''. Grał w komediach romantycznych ''Tylko mnie kochaj'', ''Dlaczego nie!''. Występuje również w rolach dubbingowych. Będąc nastolatkiem równolegle realizował dwie pasje – przez cztery lata trenował karate, łącząc to z nauką gry na skrzypcach.
+
Maciej Gracjan Zakościelny (ur. 7 maja 1980 w Stalowej Woli) – polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Pierwszą rolę dostał w serialu ''Plebania'', później wystąpił m.in. w ''Sforze'', ''Na jelenie'', oraz w serialu ''Samo życie''. Grał w komediach romantycznych ''Tylko mnie kochaj'', ''Dlaczego nie!''. Występuje również w rolach dubbingowych. Będąc nastolatkiem równolegle realizował dwie pasje – przez cztery lata trenował karate, łącząc to z nauką gry na skrzypcach.
  
 
== Kluczowe wydarzenia ==
 
== Kluczowe wydarzenia ==

Wersja z 15:36, 10 kwi 2013

230px
Dane Maciej Zakościelny
Data urodzenia 7.05.1980, godz. 10:00
Miejscowość Stalowa Wola, Polska
Strefa czasowa GMT+2:00
Słońce 17° Byka
Księżyc 11° Wodnika
Ascendent 2° Lwa


Horoskop Macieja Zakościelnego


Biografia

Maciej Gracjan Zakościelny (ur. 7 maja 1980 w Stalowej Woli) – polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Pierwszą rolę dostał w serialu Plebania, później wystąpił m.in. w Sforze, Na jelenie, oraz w serialu Samo życie. Grał w komediach romantycznych Tylko mnie kochaj, Dlaczego nie!. Występuje również w rolach dubbingowych. Będąc nastolatkiem równolegle realizował dwie pasje – przez cztery lata trenował karate, łącząc to z nauką gry na skrzypcach.

Kluczowe wydarzenia

  • 10 kwietnia 2013 - informacje medialne (Pudelek, Fakt, i in.) sugerujące rozstanie z Dianą Tadjuideen-Pakulską (związek trwał od jesieni 2010)

Źródło horoskopu

Godzina urodzenia podana przez M. Zakościelnego tygodnikowi "Gwiazdy mówią". Informację przekazał Piotr Piotrowski.