Tarkowska Adela: Różnice pomiędzy wersjami

Z Baza horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego
Skocz do: nawigacja, szukaj
Linia 26: Linia 26:
  
 
== Ciekawostki ==
 
== Ciekawostki ==
Pieniądze na wyprawę zarabiali pracując jako nauczyciele angielskiego, kelnerzy i uliczni wokaliści. "''Pracowaliśmy w Tajlandii jako nauczyciele języka angielskiego, Krzysiek na Cyprze pracował jako kelner i w 3 miesiące zarobił na kilka miesięcy wyprawy w Afryce. Nie potrzeba wielkich pieniędzy do takiej przygody''" [se.pl/warszawa/dziewiec-lat-podrozy-szescdziesiat-krajow-para-z-warszawy-objechala-swiat-na-rowerze-aa-k8fG-LY4y-HbnB.html].
+
Pieniądze na wyprawę zarabiali pracując jako nauczyciele angielskiego, kelnerzy i uliczni wokaliści. "''Pracowaliśmy w Tajlandii jako nauczyciele języka angielskiego, Krzysiek na Cyprze pracował jako kelner i w 3 miesiące zarobił na kilka miesięcy wyprawy w Afryce. Nie potrzeba wielkich pieniędzy do takiej przygody''" [http://se.pl/warszawa/dziewiec-lat-podrozy-szescdziesiat-krajow-para-z-warszawy-objechala-swiat-na-rowerze-aa-k8fG-LY4y-HbnB.html].
  
 
== Źródło horoskopu ==
 
== Źródło horoskopu ==

Wersja z 17:44, 15 gru 2019

Dane Adela Tarkowska
Data urodzenia 19.04.1983, godz. 09:10
Miejscowość Warszawa
Strefa czasowa GMT + 2:00
Słońce 29° Barana
Księżyc 15° Raka
Ascendent 8° Raka
Horoskop Adeli Tarkowskiej

Biografia

Na dwóch kółkach pokonała razem z Krzysztofem Józefowskim 87 tys. kilometrów, odwiedzając 60 krajów na 6 kontynentach [1].

Ich trasa przebiegała przez Turcję, Bliski Wschód, Półwysep Synaj, później Afrykę - z północy na południe. Dalej samolot do Argentyny. Ameryka Południowa na północ, potem Środkowa i Północna, na Alasce kończąc. Stamtąd lot do Australii, Chiny, Indie, ponownie Bliski Wschód, Europa i Polska - tak wyglądała trasa pary z Warszawy. Ich wyczyn można obejrzeć w sieci na facebookowym fanpage bike the world [2].


Kliknij, by zapoznać się z szerszym opisem na www.wroclaw.pl

Kluczowe wydarzenia

  • ~ marzec 2013 r. - początek wieloletniej wyprawy [3]
  • 26 października 2019 r. - finał podróży

Ciekawostki

Pieniądze na wyprawę zarabiali pracując jako nauczyciele angielskiego, kelnerzy i uliczni wokaliści. "Pracowaliśmy w Tajlandii jako nauczyciele języka angielskiego, Krzysiek na Cyprze pracował jako kelner i w 3 miesiące zarobił na kilka miesięcy wyprawy w Afryce. Nie potrzeba wielkich pieniędzy do takiej przygody" [4].

Źródło horoskopu

Informację uzyskał Wojciech Jóźwiak od rodziny Adeli Tarkowskiej.