Kategoria:Gwiazdy stałe: Antares: Różnice pomiędzy wersjami

Z Baza horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego
Skocz do: nawigacja, szukaj
 
Linia 1: Linia 1:
 
Gwiazdy stałe: Antares
 
Gwiazdy stałe: Antares
  
* '''Antares''' („Przeciwnik Marsa”, gwiazdozbiór Skorpiona, natura Mars/Jowisz) – 9° 59´ Strzelca (pozycja na rok 2016). Dla Arabów była to gwiazda o nazwie ''ka al-aqrab'' - serce skorpiona. Jedna z bardziej niszczycielskich gwiazd, oznacza koniec spraw i społeczną degradację, jak również wolność i uwolnienie oraz niecierpliwość; prowadzi do zaciekłości i zniszczenia.   
+
* '''Antares''' („Przeciwnik Marsa”, gwiazdozbiór Skorpiona, natura Mars/Jowisz) – 9° 59´ Strzelca (pozycja na rok 2016). Jedna z gwiazd królewskich, prominentna dla działań militarnych, przynosi odwagę i siłę przebicia. Dla Arabów była to gwiazda o nazwie ''ka al-aqrab'' - serce skorpiona. Jedna z bardziej niszczycielskich gwiazd, oznacza koniec spraw i społeczną degradację, jak również wolność i uwolnienie oraz niecierpliwość; prowadzi do zaciekłości i zniszczenia.   
  
 
[[Category:Gwiazdy stałe]]
 
[[Category:Gwiazdy stałe]]

Aktualna wersja na dzień 18:51, 21 maj 2016

Gwiazdy stałe: Antares

  • Antares („Przeciwnik Marsa”, gwiazdozbiór Skorpiona, natura Mars/Jowisz) – 9° 59´ Strzelca (pozycja na rok 2016). Jedna z gwiazd królewskich, prominentna dla działań militarnych, przynosi odwagę i siłę przebicia. Dla Arabów była to gwiazda o nazwie ka al-aqrab - serce skorpiona. Jedna z bardziej niszczycielskich gwiazd, oznacza koniec spraw i społeczną degradację, jak również wolność i uwolnienie oraz niecierpliwość; prowadzi do zaciekłości i zniszczenia.