Rylik Agnieszka

Z Baza horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego
Skocz do: nawigacja, szukaj
Dane Agnieszka Rylik
Data urodzenia 21.01.1974, godz. 00:50
Miejscowość Kołobrzeg (54°10′N 15°34′E)
Strefa czasowa GMT + 1:00
Słońce 1° Wodnika
Księżyc 4° Koziorożca
Ascendent 29° Wagi
Horoskop Agnieszki Rylik

Biografia

Polska bokserka, mistrzyni świata, reporterka TVN. W latach 2000-2005 stoczyła łącznie 18 pojedynków w boksie zawodowym, wygrywając 17. Jako jedna z nielicznych walczyła w nowojorskim Madison Square Garden i Mandalay Bay w Las Vegas.

Od lat jest związana z telewizją jako komentator sportowy. Od 3 listopada 2012 roku, wraz z Pawłem Nastulą, prowadziła program rozrywkowy pt. MMAster, emitowany przez TVN Turbo. Na swoim koncie ma również role filmowe.


Kliknij, by zapoznać się z biografią zamieszczoną na Wikipedii.

Kluczowe wydarzenia

  • 1 lutego 2011 - urodziła córkę Marię

Ciekawostki

Z wywiadu dla plejada.pl : Mówi się teraz o tym, że Justyna Kowalczyk przeżywa kryzys. Każdy, kto zajmuje się sportem wyczynowo, ma kryzysy i depresje. Żeby wejść na wyższy poziom, żeby osiągnąć sukces, trzeba zamordować organizm. Nie ma zmiłuj.

Ledwo żyłam. Trenowałam, nawet nie ściągałam rękawic, szłam zwymiotować i wracałam na ring. Jadąc na nagrania do telewizji, wybiegałam z samochodu i wymiotowałam na pasie zieleni. Do tego codziennie wyciągałam z buta nogę całą we krwi. Doktor Robert Śmigielski powiedział mi, że jestem nienormalna, zabrał mi telefon, zamknął mnie u siebie w szpitalu w izolatce na trzy dni pod kroplówką.

Źródło horoskopu

Biografia Agnieszki Rylik "Nokaut", informację podał Wojciech Suchomski.