Reiner Justyna

Z Baza horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego
Skocz do: nawigacja, szukaj
Dane Justyna Reiner
Data urodzenia 06.05.1949, godz. 07:00
Miejscowość Drawsko Pomorskie (53°31′N 15°48′E)
Strefa czasowa GMT + 2
Słońce 22° Bliźniąt
Księżyc 16° Byka
Ascendent 20° Lwa
Horoskop Justyny Reiner

Biografia

Poniższa informacja powstała dzięki archiwum ASTROWIKI [1]

Astrologią zajmowała się od 1993 r., z zawodu programista komputerów; w latach 1988-1993 rebirther. Astrologii uczyła się u Leszka Weresa, Jarosława Gronerta i Jana Sara Skąpskiego. Jest autorką teorii wirtualnej planety horoskopu, pierwszej i jak dotąd jedynej na świecie teorii matematycznej, umożliwiającej obliczanie horoskopów dla wydarzeń w przestrzeni kosmicznej. Teoria wirtualnej planety została opracowana w roku 2000 i opublikowana na stronie autorki w dniu 2 stycznia 2001, a artykuł przedstawiający metodę wirtualnej planety pt. "Wirtualna planeta - metoda obliczania horoskopów astronautycznych" ukazał się w n-rze 12/2001 miesięcznika "Nieznany Świat".

Od 24 lipca 2004 była redaktorką AstroWikipedii, przemianowanej na AstroWiki. Była także aktywnym uczestnikiem forum Jak na górze, tak na dole, którego przez długi czas była moderatorem, znaną pod pseudonimem Neptus. Współzałożycielka Polskiego Towarzystwa Astrologicznego.

Ciekawostki

Anna Maria Woźniak (założycielka forum Jak na górze...) w "Trygonie" nr 3(4) napisała Wspomnienie o Justynie Reiner. Oprócz cytowanych już wcześniej informacji dowiadujemy się również, iż P. Justyna Reiner w wolnym czasie zajmowała się genealogią swojej rodziny. W artykule został również wykorzystany fragment opisujący obszar XII domu, autorstwa Justyny Reiner [2]

Źródło horoskopu

Justyna Reiner opublikowała swoją godzinę urodzenia na tworzonej przez nią AstroWiki.