Pudzianowski Mariusz

Z Baza horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego
Skocz do: nawigacja, szukaj
Dane Mariusz Pudzianowski
Data urodzenia 7.02.1977, godz. 2:00
Miejscowość Biała Rawska (51°48′N 20°29′E)
Strefa czasowa GMT + 1:00
Słońce 19° Wodnika
Księżyc 25° Panny
Ascendent 28° Skorpiona
Horoskop Mariusza Pudzianowskiego

Biografia

Polski zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA), wcześniej utytułowany strongman i rugbysta. Ośmiokrotny Mistrz Polski Strongman. Zwycięzca i finalista wielu zawodów siłaczy. Jest synem sztangisty, Wojciecha Pudzianowskiego, który był jego pierwszym trenerem sportów siłowych. W uznaniu dla waleczności Mariusza Pudzianowskiego, Amerykanie nadali mu pseudonim Dominator, choć przydomkiem funkcjonującym w przestrzeni medialnej jest „Pudzian”. W 2008 r. Mariusz Pudzianowski wziął udział w VII edycji programu telewizyjnego Taniec z gwiazdami.


Kliknij, by zapoznać się z biografią zamieszczoną na Wikipedii.

Oficjalna strona Mariusza Pudzianowskiego

Kluczowe wydarzenia

  • 1 maja 1999 - zadebiutował w zawodach Strongman w Płocku
  • 2000 - został skazany na karę 2,5 roku pozbawienia wolności za pobicie, po odbyciu 1 roku i 7 miesięcy kary uzyskał warunkowe przedterminowe zwolnienie
  • 27 maja 2008 - ukończył studia wyższe, uzyskując tytuł zawodowy licencjata w Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi.
  • 14 września 2008 - na Mistrzostwach Świata Strongman 2008, pomimo kontuzji, zdobył kolejny tytuł Mistrza Świata Strongman i tym samym stał się pierwszym zawodnikiem posiadającym pięć tytułów Najsilniejszego Człowieka Świata.
  • 28 lutego 2009 - doznał zerwania bicepsu i w wyniku tej kontuzji został na kilka miesięcy wyłączony z zawodów
  • 11 grudnia 2009 - na gali KSW XII, na warszawskim Torwarze stoczył debiutancką walkę w formule MMA (zwycięstwo z pięściarzem Marcinem Najmanem)

Źródło horoskopu

Archiwum prywatne Jarosława Gronerta.